Eveline depileerimiskreem 3 min

3.50

125 ml

Laos

Tootekood: 336965 Kategooriad: , Sildid: ,

Kirjeldus

Depileerimiskreem Bio Depil Mango. Sügavalt niisutav depileerimiskreem kuivale ja tundlikule nahale aitab tõhusalt eemaldada karvu ilma nahka ärritamata. Sisaldab mangoekstrakti, sheavõid ja Monoi-ekstrakti. Kreem aitab aeglustada karvakasvu ning jätab naha siidjalt pehmeks. Soovitatav kasutada jalgadel, kaenlaaukudel ja bikiinipiirkonnas. Dermatoloogiliselt testitud.

Kasutamine: Kandke ühtlase kihina kreemi spaatliga nahale, mitte sisse hõõruda. Jätke kreem nahale 3-5 minutiks ning katsetage spaatliga väikesel nahapinnal, kas karvad eemalduvad. Kui ei, laske veel imenduda mõned minutid, kuid mitte rohkem kui 10 minutit. Kui jah, siis eemaldage spaatliga kreem karvakasvule vastupidises suunas. Kreemi jäägid võite eemaldada märja švammiga, seejärel loputage sooja veega (ilma seebita). Mitte kasutada näopiirkonnas!

NB! Enne esimest kasutamist on soovitatav teha allergiatest – kandke väike kogus kreemi nahale ja loputage mõne minuti pärast. Kui 24 tunni jooksul ei ole esinenud allergilist reaktsiooni, võib toodet kasutada. Mitte kanda ärritunud või päikese poolt põletatud nahale. Antiperspirante ja deodorante võib depileeritud piirkonnal kasutada 24 tunni möödudes. Silma sattumisel loputage rohke veega ja pöörduge arsti poole. Hoida lastele kättesaamatult!