Müügitingimused

1. Tingimused

1.1Müügitingimused kehtivad Ilukummut.ee veebipoe Klientide ja Pirtom OÜ ( Müüja ) kaupade ostmisel tekkivate õiguste ja kohustuste kohta, lisaks kehtivad ka Eesti Vabariigi õigusaktid.
1.2 Müüja jätab endale õiguse teha muudatusi müügitingimustes ja müügihindades. Muutusi kajastame veebipoe lehel.

2. Hinnad

2.1 Kõik hinnad Ilukummut.ee veebipoes sisaldavad käibemaksu 20%
2.2 Ostudele mille toodete kogusumma jääb alla 30.00€ lisandub transpordi hind 2.59€

3. Tellimuse vormistamine

3.1 Valige tooted ja lisage need ostukorvi
3.2 Tellimuse kinnitamisel saadetakse tellimuse kokkuvõte Teie mailiaadressile. Selle alusel saate tasuda pangaülekandega valitud toodete eest, või valides makseviisiks pangalingi, saate tasuda kauba eest kohe interneti pangas.
3.3 Tasumata tellimused annuleeritakse 7 päeva möödudes alates tellimuse vormistamisest.

4. Müügilepingu jõustumine

4.1 Müügileping jõustub hetkest kui tellimuse kogusumma on laekunud Pirtom OÜ arveldusarvele.

5. Kohaletoimetamine

5.1 Peale müügilepingu jõustumist (Kliendipoolset arve tasumist ) saadame Teile valitud tooted.
5.2 Ilukummut.ee veebilehel näidatud kohaletoimetamise tähtajad kehtivad arve laekumise hetkest meie pangakontole.
Palume arvestada, et nädalavahetustel ja riiklikel pühadel ei toimi pangaülekannet tehes raha liikumine, seega viibib ka tellimuse vormistamise aeg. Üldjuhul saabub tellitud kaup valitud pakiautomaati 72 tunni jooksul pärast arve maksmist.
5.3 Viivitusteta kohaletoimetamiseks palume olla hoolikad kontaktandmete ja kohaletoimetamise andmete ( pakiautomaadi valiku ) sisestamisel tellimuse vormistamisel.
5.4 Transpordi käigus vigastada saanud saadetistele kus tooted, kuid mitte tootepakendid, on saanud kahjustusi saavad Kliendile asendatud. Asendamise võimatuks osutumise korral pakume kahjustatud kauba maksumuse hüvitamist.

5.5 Kohapeale kaubale järele tulemisel hoiustatakse tellimust 30 päeva esimesest teavitusest tellimuse valmisolekust kliendile.

6. Tagastamisõigus

6.1 Peale tellimuse kättetoimetamist on Kliendil õigus tellitud tooted 14 päeva jooksul tagastada.
6.2 Tagastamisele kuuluvad tooted peavad olema kasutamata ja avamata originaalpakendis.
6.3 Müügilepingust taganemisel hüvitatakse Kliendile kauba maksumus.
6.4 Kauba tagastamisega seotud kulu kannab Klient. Ilukummut.ee kannab kauba tagastusega seotud kulu juhul kui kohaletoimetatud kaup erines tellitust.
6.5 Kauba tagastamiseks tuleb esitada Kauba tagastamise avaldus e-posti aadressil info@ilukummut.ee 14 päeva jooksul alates kauba kätte saamisest. Kliendiga võetakse ühendust ja kooskõlastatakse kauba tagastamine esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul.
6.6 Raha tagastatud kauba eest hüvitatakse Kliendile peale tagasi jõudnud kauba üle kontrollimist, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul.

7. Vääramatu jõud

7.1 Ilukummut.ee ei vastuta teile tekitatud kahjude või kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või kauba kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest mida Ilukummut.ee ei saanud mõjutada või ette näha.

8. Isikuandmete kaitse ja turvalisus

8.1 Ilukummut.ee tellimuste vormistamise käigus salvestatud infot ja isikuandmeid käsitletakse konfidentsiaalsena ja seda ei avaldata kolmandatele osapooltele.

8.2 Ilukummut.ee saadab Teie mailiaadressile pakkumisi, teenusest loobumiseks lahkuge maili listist       ( sellist võimalust pakub iga saadetud reklaamkiri Ilukummu.ee poolt )