Depileerimiskreem (õrnatoimeline)

3.50

125ml

Laos

Tootekood: 5901964016555 Kategooria:

Kirjeldus

Sobib tundlike piirkondade – käte, kaenlaaluste ja  bikiinipiirkonna depileerimiseks. Kiirelt mõjuv kreem eemaldab soovimatud karvad efektiivselt ja valutult. Sisaldab niisutava toimega aaloe ekstrakti ja siidiproteiine. Muudavad naha pehmeks, siledaks ja elastseks ning kindlustavad mugava tunde pikaks ajaks. Kreemis sisalduv Argentiina kreosoodipõõsa  ekstrakt mõjub aeglustavalt karva edasisele kasvule.

Kasutamine: kandke kreem spaatli abil ühtlase kihinal nahale ja  laske mõjuda 5 minutit. Eemaldage kreem spaatli abil kõigepealt väikeselt nahapinnalt. Kui karvad eemalduvad hõlpsalt, eemaldage kogu depileerimiskreem spaatli abil karvakasvule vastupidises suunas. Kui 5 minuti möödudes ei eemaldu karvad väikeselt nahapinnalt hõlpsalt, jätke kreem mõjuma kuni 10 minutiks. Kreemi toimeaeg sõltub karvade tihedusest. Kreemi ülejäägid eemaldage nahalt niiske švammiga. Loputage nahk sooja veega (mitte kasutada seepi) ja kuivatage.
Pakendisse lisatud spaatel.

Tähtis: Enne esimest kasutamist on soovitatav teha allergiatest – kandke  kreem väikesele nahapinnale ja loputage mõne minuti pärast. Kui 24 tunni jooksul ei ole esinenud allergilisi reaktsioone, alustage toote kasutamist. Kui on tunda põletavat efekti, peske nahk koheselt sooja veega. Põletustunde jätkumisel pöörduge koheselt arstile.Hoiatus:  Kasutage kreemi vastavalt juhendile. Mitte kanda katkisele, ärritunud või päikesepõletikulisele nahale. Mitte kasutada 24 tunni jooksul pärast kreemi kasutamist antiperspirante ja deodorante. Vältige päevitamist.