Koorivad sokid Papaia ja õunaekstraktiga 35-40

6.50

Kooriv jalamask, uudne soki-tüüpi mask.
Ideaalselt eemaldab surnud naharakud,-paksendid 6 nädala jooksul.
Suurusele 35-40

Laos

Tootekood: 8809052588427 Kategooria:

Kirjeldus

Kooriv jalamask, uudne soki-tüüpi mask.

Ideaalselt eemaldab surnud naharakud,-paksendid 6 nädala jooksul. Stimuleerib ainevahetust, muudab naha elastseks ja tugevaks. Reguleerib higinäärmete aktiivsust. Maski kasutamise järel ei teki enam nii kiiresti uusi nahapaksendeid. Glükool- ja sidrunhape aitavad maskil naturaalselt ja valutult eemaldada surnud rakud.  Papaia ja õuna ekstraktid pehmendavad, niisutavad ja uuendavad. Kummeliekstrakt rahustab äsja kooritud nahka. 
Kasutamine: 
1.Pese jalad sooja veega, 
2. Võta  jalamask pakendist,  avades see märgitud kohast.
3. 90-120 minuti möödudes eemaldada mask ja loputa jalad sooja veega.
4.    3-7 päeva möödumisel hakkavad surnud naharakud eemalduma. Ära kasuta sel ajal muid paksendite eemaldamise vahendeid.
5. Edaspidi on soovitav kasutada  Skinlite jalamaske regulaarselt.
Kasutamise järel on nahk pehme nagu beebil. Mõju kestab 2-3 kuud.
Ettevaatust! Mitte kasutada kahjustatud, ärritunud, päikesepõletusega nahal. Mitte kasutada ülitundlikkuse korral mõne koostisosa suhtes. Allergiliste nähtude ilmnemisel lõpetage kasutamine ja pöörduge arsti poole. Vältige silma sattumist. Silma sattumisel loputada põhjalikult veega. Vältige kasutamist nahal mis on tundlik plaastrite, sidemete, kangasmaskide kasutamisel. Ainult välispidiseks kasutamiseks. Ärge neelake alla. Vältige otsest päikesevalgust. Hoida kuivas, pimedas kohas lastele kättesaamatus kohas, keskmisel temperatuuril.