MC Küünetaastuslakk F6

5.90

Laos

Tootekood: 4102160351605 Kategooria:

Kirjeldus

Micro Cell Green küünetaastuslakk 4,5 ml

Spetsiaalne paranduslakk pehmetele ja murduvatele küüntele. Micro Cell Green tooted ei sisalda kahjulikke ained, ainulaadne toime baseerub sarvkihi valgumolekulide taastamisel. Nii tugevdatakse kahjustatud küüsi seestpoolt, ilma, et nad kaotaksid oma painduvust. Küüneotsad on pragunemise ja lõhenemise eest kaitstud. Juba veidi aja pärast tunnete, et küüned on muutunud tugevamaks ja vastupidavamaks. Lakis sisalduv ränidioksiid ja mineraal UV filtreid sisaldavad komponendid suurendavad küünte niiskust ja kaitsevad kuivamise eest.

Kasutamine: enne kasutamist raputage lakipudelit, kandke taastuslakk kahel järgneval päeval küüntele. Kolmandal päeval eemaldage Micro Cell atsetoonivaba lakieemaldajaga. Korrake esimesel ja teisel päeval tehtud protseduuri. Ravikuur kestab 2-3 nädalat, seejärel on soovitav jätkata kord nädalas aluslakina.


Ettevaatust! Vältige laki sattumist küünenahale. Enne kasutamist soovitav testida ühel küünel. Allergilise reaktsiooni korral konsulteerige arstiga.

Koostis: ethyl acetate butyl acetate, nitrocellulose, adipic acid/neopenthyl glycol/trimellitic anhydride copolymer, isopropyl acohol, acetyltributylcitrate, alumina, benzophenone-3, trimethylpentanediyldibenzoate, hexanal, polyvinylbutyral, silica, n-butyl alcohol, aluminium hydroxide, methicone, ci-60725 (violet 2), ci77891 (titanium dioxide) (nano)