MC Küünetugevduslakk F3

5.90

Laost otsas

Tootekood: 0207020002339 Kategooria:

Kirjeldus

Micro Cell 2000 Nail Repair – Küünetugevdaja, läikega 4.5 ml

On spetsiaalne pehmetele ja murduvatele küüntele mõeldud paranduslakk. Ainulaadne toime baseerub sarvkihi valgumolekulide taastamisel. Nii tugevdatakse kahjustatud küüsi seestpoolt, ilma, et nad kaotaksid oma painduvust. Küüneotsad on pragunemise ja lõhenemise eest kaitstud. Juba veidi aja pärast tunnete, et küüned on muutunud tugevamaks ja vastupidavamaks.Kasutamine: Kandke taastuslakk kahel järgneval päeval küüntele. Kolmandal päeval eemaldage Micro Cell atsetoonivaba küünelaki eemaldajaga. Korrake esimesel ja teisel päeval tehtud protseduuri. Ravikuur kestab 2-3 nädalat, seejärel on soovitav jätkata kord nädalas aluslakina.

Vältige laki sattumist küünenahale. Enne kasutamist soovitav testida ühel küünel. Allergilise reaktsiooni korral konsulteerige arstiga.
Koostis: ETHYL ACETATE, BUTYL ACETATE, NITROCELLULOSE, ADIPIC ACID/NEOPENTYL GLYCOL/TRIMELLITIC ANHYDRIDE COPOLYMER, ACETYL TRIBUTYL CITRATE, ISOPROPYLALCOHOL, AQUA (WATER), FORMALDEHYDE, ALUMINA, ETOCRYLENE, TRIMETHYLPENTANEDIYL DIBENZOATE, POLIVINYL BUTYRAL, SILICA, N-BUTYL ALCOHOL, CI 77120 (BARIUM SULPHATE) CI77891 (TITANIUM DIOXIDE), CI 60725 (VIOLET 2).