Aminohapetel põhinev toidulisand, 100tabletti

19.00

Laos

Tootekood: 8000137001514 Kategooria:

Kirjeldus

Equilibra Aminohapped harunenud ahelaga 105 g

Sportlastele mõeldud toidulisand BCAA 2:1:1 BRANCHED CHAIN ​​AMINO ACIDS Equilibra®, mis põhineb asendamatutel hargnenud ahelaga aminohapetel (BCAA) koos vitamiiniga B6. Aminohapped on valkude peamised ehitusplokid. Hargnenud aminohapped aitavad rahuldada suurenenud valgu-lämmastiku vajadust ning on eriti kasulikud sportlase toitumises.Iga tablett sisaldab 1 g BCAA-d (vahekorras 2:1:1).

Vitamiin B6 aitab kaasa normaalsele energia-, valkude ja glükogeeni ainevahetusele ning võib aidata vähendada väsimust ja kurnatust.Kasutamine: soovitatav on tarbida 4 tabletti päevas. Tablette tuleb võtta koos vedelikuga enne või pärast sporti.Hoida jahedas, kuivas kohas temperatuuril mitte üle 25°C. Kehtivusaeg viitab tootele, mida on õigesti hoitud, avamata pakendis.Mitte ületada soovitatavat ööpäevast annust. Toidulisandid ei ole mõeldud mitmekülgse tasakaalustatud toitumise ja tervisliku elustiili asendamiseks. Hoida alla kolmeaastastele lastele kättesaamatus kohas.Ärge kasutage raseduse ajal. Imetamise ajal ja pikema aja jooksul kasutamiseks (üle 6 nädala) on soovitatav pöörduda arsti poole.

Koostis: Hargnenud ahelaga aminohapped (L-leutsiin, L-isoleutsiin, L-valiin), mahuained: tselluloos, ristseotud naatriumkarboksümetüültselluloos, paakumisvastased ained: ränidioksiid, rasvhapete magneesiumisoolad, Vitamiin B6 (püridoksiinvesinikkloriid)

Lisainfo

Kaal 0.105 g