Vedelikuväljutamist toetav toidulisand

10.00

Laos

Tootekood: 8000137002146 Kategooria:

Kirjeldus

Taimeekstraktidel põhinev meeldiva laimi maitsega Equilibra® Perdita di Peso™ Fast Drena® toidulisand on vees lahjendatava kontsentreeritud koostisega.Koostis: Võilill ja takjas kasulikud organismi puhastavate funktsioonide jaoks;

piimaohakas, artišokk, mis toetavad maksa funktsioneerimist;

Spargel, boldo ja mustad sõstrad on kasulikud kehavedelike äravooluks ja kuseteede funktsioneerimiseks.Kasutamine: lahjendada 50 ml gaseerimata vees (1 kuni 1,5 l) ja juua päeva jooksul. Mitte ületada näidatud ööpäevast annust. Hoida temperatuuril alla 30°C; vältige kokkupuudet lokaalsete soojusallikate, päikesevalguse ja niiskuse eest;Kehtivusaeg viitab tootele, mida on õigesti hoitud, avamata pakendis. Pärast avamist hoida külmkapis.Toode soodustab tänu oma komponentidele liigse vedeliku äravoolu, maksa ja kuseteede talitlust, mis ei too kaasa kehakaalu langust. Kui soovid saavutada kaalulangetamise eesmärki, soovitame järgida piisavat madala kalorsusega dieeti, järgides tervislikku eluviisi koos hea füüsilise aktiivsusega. Kui dieeti järgitakse pikema aja jooksul, kauem kui kolm nädalat, on soovitatav pöörduda arsti poole. Toidulisandid ja meditsiiniseadmed ei ole mõeldud mitmekülgse tasakaalustatud toitumise ja tervisliku eluviisi asendamiseks. Patoloogiate esinemise korral ei saa esitatud teave mingil juhul asendada arsti arvamust.
Maksafunktsiooni kahjustuse, sapiteede või sapiteede kivide korral ei ole toote kasutamine soovitatav. Kui te võtate mingeid ravimeid, pidage nõu oma arstiga.
Hoida lastele kättesaamatus kohas.