Allahindlus!

Kehakaalu tasakaalu toetamiseks (rasvapõletaja), 40 tabletti

8.26

Laos

Tootekood: 8000137003297 Kategooria:

Kirjeldus

Seemneekstraktist ja moringa lehtede pulbrist ning Cassia Nomame’st koosnev toidulisand kehakaalu tasakaalustamiseks. Selle koostist on rikastatud kofeiinirikka Cola Nitida ekstraktiga, mis stimuleerib ainevahetust ning tugevdab füüsilist ja vaimset väsimust.Kasutamine: 1 tablett enne põhitoidukordi, kokku maksimaalselt 2 tabletti päevas.

Soovitatav on jätkata toote pidevat võtmist madala kalorsusega dieedi ja piisava kehalise aktiivsuse kontekstis.

Koostis: mahuained: mikrokristalne tselluloos, kaltsiumfosfaat; Moringa (Moringa oleifera Lamk., lehed) pulber, koola (Cola nitida Schott et endl., seemned – Cola acuminata Schott et Endl., seemned) kofeiinisisaldusega 10% tiitritud kuivekstrakt, L-karnitiintartraat, Cassia (Cassia mimosoides I) var. nomeme makino, ürt) ​​kuivekstrakt standardiseeritud sisaldama 8% flavonoide, Moringa (Moringa oleifera Lamk., seemned) d.e. tiitritud 60%-ni valkudes, paakumisvastased ained: ränidioksiid, rasvhapete magneesiumisoolad; stabilisaator: ristseotud naatriumkarboksümetüültselluloosHoida temperatuuril alla 30°C; vältige kokkupuudet lokaalsete soojusallikate, päikesevalguse ja niiskuse eest. Kehtivusaeg viitab tootele, mida on õigesti hoitud, avamata pakendis. Mitte ületada soovitatavat ööpäevast annust. Toidulisandid ei ole mõeldud mitmekülgse ja tasakaalustatud toitumise ning tervislike eluviiside asendamiseks. Hoida alla kolmeaastastele lastele kättesaamatus kohas.Toodet tuleb kasutada piisava madala kalorsusega dieedi osana, järgides tervislikke eluviise koos hea füüsilise aktiivsusega. Kui dieeti järgitakse pikema aja jooksul, kauem kui kolm nädalat, on soovitatav küsida oma arsti arvamust.
Ei soovitata lastele, rasedatele ja imetavatele naistele.
Sisaldab kofeiini (päevane annus 20 mg). Toidulisandid ja meditsiiniseadmed ei ole mõeldud mitmekülgse tasakaalustatud toitumise ja tervisliku eluviisi asendamiseks. Patoloogiate esinemise korral ei saa esitatud teave mingil juhul asendada arsti arvamust.

Lisainfo

Kaal 0.036 g